Сайт компании "Выставочный мир"

Компанія «Виставковий Світ» є сучасною, креативною компанією, що швидко розвивається, основними принципами роботи є високий професіоналізм і відповідальність перед кожним клієнтом.

Основні напрями діяльності компанії:

  • організація та проведення спеціалізованих, національних і міжнародних виставок, презентацій, ярмарків і конференцій;
  • проєктування і художнє оформлення виставкових експозицій і стендів;
  • монтаж виставкових експозицій і стендів;
  • розробка фірмового стилю виставок, ярмарок, конференцій;
  • підготовка макетів і друк поліграфічної продукції;
  • розробка й виготовлення нагород (сувенірної продукції);
  • організація та проведення паралельних програм - науково-практичних конференцій, семінарів, тренінгів, воркшопів, майстер-класів, корпоративних заходів.

З 2009 року спільно з Міністерством освіти і науки України й Національною академією педагогічних наук України компанія «Виставковий Світ» проводить освітні широкомасштабні форуми — міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті», «Сучасні заклади освіти», «World Edu», де представлені провідні національні й закордонні заклади освіти й підприємства. Виставки «Сучасні заклади освіти» й «Інноватика в сучасній освіті» за своїм професійним і науковим рівнем, поставленими на розгляд проблемами пріоритетного розвитку освіти, отримали громадське визнання і стали найбільш рейтинговими й широкомасштабними в освітньому просторі України. Виставки - єдина всеукраїнська відкрита професійна платформа презентації досягнень реформи галузі, поширення кращого педагогічного досвіду, упровадження інновацій в освітню практику, об’єднання науково-освітянського загалу в прагненні розвитку країни, а також фахова атмосфера для обміну досвідом, знаннями, налагодження нових контактів і партнерських програм.

Протягом 2010-2013 років компанія проводила Національний шкільний ярмарок «Світ дитинства та школи», який представляв виробників колекцій шкільної форми, одягу й взуття для дітей, канцелярське приладдя, заклади позашкільної освіти, творчі колективи, спортивні секції, мовні курси.

Заходи проходять за підтримки, а також вітають учасників і гостей: Голова Верховної Ради України, Прем'єр-міністр Кабінету Міністрів України, Міністр освіти і науки України, Президент Національної академії педагогічних наук України, Президент Національної академії медичних наук України, народні депутати України й інші поважні особи.

Учасники й відвідувачі наших заходів впевнені, що професійний і індивідуальний підхід, заснований на принципах розуміння і довіри до кожного клієнта є головним пріоритетом роботи компанії, а це вже не перший рік є запорукою плідної довгострокової співпраці.

 

Контакти

вул. Іоанна Павла II, 4/6
корпус В, офіс 1107
м. Київ, 01042, Україна

+ 38 (067) 656-51-89
+ 38 (067) 721-49-46

expo@vsvit.com.ua
4984204@ukr.net
worldedu@ukr.net